Super Mario Maker ile Online Oyunculuğun Tarihi Yeniden Yazılıyor

Super Mario Maker ile Online Oyunculuğun Tarihi Yeniden Yazılıyor

Nintendo çok fazla yeni oyun çıkarmasa da, eski oyunlarının değerini artırmayı biliyor. Super Mario Makers çoklu oyuncu tarzı oyunlara bambaşka bir bakış açısı getiriyor.

E3 2015 Konferansında tanıtılan Super Mario Makers, Mario dostlarına kendi oyun alanlarını tasarlamak, seviyelerin zorluk derecelerini ayarlamak için sınırsız olanaklar sunuyor. Çeşitli çevrimiçi oyunculu görevlerin yer aldığı Super Mario Makers, tasarladığınız oyun seviyelerini internette yayınlayarak başka oyuculara meydan okumanıza da şans tanıyor.

Tüm bir oyun tasarlayabildiğiniz gibi tek tek seviyeler de planlayabileceğiniz Super Mario Makers oyun tasarım modu, hayal gücünüzü kısıtlamıyor. Seviyeleri ve platformları istediğiniz gibi, istediğiniz engellerle donatabiliyor ve Mario’ya yeni özellikler kazandırabiliyorsunuz.

Nintendo bu yaratıcılığınızı başka Mario oyuncularıyla paylaşmanızı ve kendinizi sınamanızı da düşünmüş. Her yarattığınız oyun, çevrimiçi olarak paylaşılıyor, siz de başka Mario tasarımlarından birini seçerek meydan okumalara cevap verebiliyorsunuz.

Oyunun belli bir hikayesi yok, ancak görev standart; prensesi kurtarmak ancak bunu yapmak için milyonlarca seçenekten faydalanabilmek ve hayal gücünüzü kullanmak Super Mario Makers’ın tek hedefi.

Aşağıda tanıtımını izleyeceğiniz Super Mario Makers, 11 Eylül 2015’te çıkacak. 

Yapay Zekaya Sahip Super Mario, Oyunda Harikalar Yarattı

Mad Max: Fury Road, Mario Kart Sürümü Fragmanı Yayınlandı

YORUMLAR