Super Mario Run'a 29 Eylül'de Büyük Güncelleme Geliyor!

Super Mario Run Büyük Güncelleme

Nintendo, geçtiğimiz yıl çıkardığı Super Mario Run için 29 Eylül tarihinde yeni bir güncelleme yayınlayacak. iOS ve Android platformları için çıkacak güncellemede yeni bir dünya, mod ve oynanabilir karakter yer alacak.

Nintendo tarafından ayrıntıları açıklanan güncellemede ilk olarak Remix 10 adında yeni bir modun olduğunu görüyoruz. Bu modda oyunun çeşitli kademelerinden 10 bölüm arka arkaya ve rastgele eklenecek. Başarılı olan oyunculara ise bazı ödüller verilecek.

Bunun dışında Daisy adında yeni bir karakter de güncelleme ile birlikte aktif hale gelecek. Daisy ile birlikte yedinci oynanabilir karakter Super Mario Run bünyesine dahil olacak. World Star adını taşıyan yeni dünyada ise 9 yeni seviye yer alacak ve bir ila altı dünya tamamlandıktan sonra kilidi açılabilecek. Bu dünya ayrıca, yeni düşmanlar ve oyun mekaniğine de sahip olacak.

Nintendo'nun mobil cihazlara milyonlarca kez indirilen oyunu Super Mario Run, 29 Eylül tarihinde önemli yenilikler kazanıyor diyebiliriz. Üstelik şirket, oyunculara kendi müziklerini dinleme seçeneğine de ekleyecek.

Eğer Super Mario Run'a sahip değilseniz aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Oyunun 29 Eylül'den 12 Ekim'e kadar yüzde 50 oranında indirimli olacağını da söylemeden geçmeyelim:

YORUMLAR