Super Mario Run Çıkartmaları Apple Store'da Ortaya Çıktı

Super Mario Run Çıkartmaları Apple Store'da Ortaya Çıktı

iPhone 7'lerin lansmanı sırasında tanıtılan Super Mario Run oyununun çıkartmaları geçtiğimiz gün Apple Store'daki yerini aldı. Nintendo tarafından yayınlanan çıkartmalar iMessage için kullanılabilir olacak.

Geçtiğimiz hafta düzenlenen etkinlik ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı tanıtan Apple, telefonların yanı sıra iWatch akıllı saatini ve Super Mario Run oyununu da tanıtmıştı. Super Mario Run ile ilgileri üzerine çeken Apple, aynı zamanda iMessage uygulamasında kullanılabilecek Mario çıkartmalarını da duyurmuştu. İlk kez lansmanda adı geçen çıkartmalar bir hafta sonra Apple Store'da gözüktü ve iOS 10'un yayınlanmasıyla yüksek kaliteye sahip olan 12 farklı çıkartmayı içeren paket iMessage için ücretsiz olacak. Öte yandan eski zamanların oyununu yeni nesil grafiklerle birleşmesi sonucu ortaya çıkan oyun ise yıl sonuna doğru iOS için kullanılabilir olacak. 

Mario çıkartmaları ne yazık ki animasyon şeklinde gönderilemiyor ve bu nedenle Disney çıkartmalarının yanında sönük kalıyorlar. Öte yandan çıkartmalara ulaşmak için AppStore ikonuna tıklayıp arama bölümüne "mario" yazmak yeterli oluyor. Çıkartmalar şu an Türkiye mağazasında yer almıyor.

Super Mario Run 1 Milyar İndirmeye Koşacak, Pokemon GO Rekorunu Kıracak

iPhone 7'den Önce Super Mario Run, iWork ve Pokemon Go Tanıtıldı

YORUMLAR