Super Mario Run Çıktı, Hemen İndirin!

Super Mario Run Çıktı, Hemen İndirin!

Oyun dünyasının en sevilen kahramanlarından olan Mario'nun yeni nesil mobil oyunu Super Mario Run, iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için nihayet çıkış yaptı.Geçtiğimiz aylarda iPhone 7'nin resmi olarak tanıtıldığı etkinlikte ilk defa karşımıza çıkan Super Mario Run, kısa bir süre sonra bölge kısıtlamalı olarak App Store üzerinde yayınlanmıştı. Oyun şu ana kadar ülkemizde oynanamıyordu. Fakat artık oyunun bölge kilidi kaldırıldı ve ülkemizde de indirilebilir ve oynanabilir hale geldi.

Super Mario Run, klasik Mario oyunlarıyla kıyaslandığında küçük farklılıklarla gelmekte. Oyunda kahramanımız Mario otomatik olarak koşmakta. Biz de kahramanımız koşarken onun zıplamasını, engelleri aşmasını sağlıyor ve altınları topluyoruz. Super Mario Run'ın grafikleri ise serideki renkli ve canlı görünümü korurken yüksek netlik sunuyor.

Super Mario Run ücretsiz olarak indirilebilmekte. Fakat oyunda 3 farklı oyun modu yer alıyor ve bu oyun modlarını açabilmek için uygulama içinde satın alım işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Super Mario Run'ı ücretsiz indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Super Mario Run 1 Milyar İndirmeye Koşacak, Pokemon GO Rekorunu Kıracak

YORUMLAR