Super Mario Run İlk Gününde 5 Milyon Dolarlık Hasılat Yaptı

Super Mario Run İlk Gününde 5 Milyon Dolarlık Hasılat Yaptı

İstatistiklere göre, Nintendo'nun ilk olarak iOS platformu için piyasaya sürdüğü Super Mario Run oyunu, ilk gününde 2.85 milyon kere indirildi. Ayrıca, App Store'da en çok hasılat yapan uygulamalar listesine giren oyun, Nintendo'nun büyük paralar kazanacağının da habercisi oldu. Araştırma şirketleri de boş durmadı, SensorTower'ın yayınladığı bilgilere göre, Super Mario Run 5 milyon dolarlık ilk gün hasılatına ulaştı.

Resmi rakamlar henüz yayınlanmasa da, SensorTower'dan gelen bilgilerde oyunun 5 milyon dolarlık bir hasılata ulaştığı yer alıyor. Daha önce sizinle paylaştığımız indirilme haberinde de büyük bir başarıya ulaştığını duyurduğumuz oyun, Pokemon Go'nun rekorlarını egale edebilir. Aşağıdaki istatistiklerde bunu kanıtlar nitelikte:

Super Mario Run, kullanıcıların ilk üç seviyeyi ücretsiz oynadığı, daha sonra da kalan seviyeleri oynamak için 27 TL ödemeleri gereken bir oyun. Pokemon Go veya Clash Royale gibi oyunların aksine oyun içi satın alımların olmadığı Super Mario Run, ilerleyen günlerde adından rekorlarla bahsettirecek gibi görünüyor. 

Android Platformunda Sahte Super Mario Run Oyunlarının Tuzağına Düşmeyin!

Super Mario Run Çıktı, Hemen İndirin!

YORUMLAR