Surf World Series'in Çıkış Tarihi Açıklandı ve Demosu Yayınlandı

Surf World Series'in Çıkış Tarihi Açıklandı ve Demosu Yayınlandı

Bağımsız bir firma olan Climax Studios tarafından geliştirilen eğlenceli sörf oyununun PlayStation 4 platformu için 29 Ağustos, Xbox One ve PC platformları için ise 30 Ağustos tarihinde çıkış yapacağı açıklandı.

PlayStation 4 için fiyatı 14.99$ olacağı bilinen oyunun demo sürümleri de yayınlandı. PS4 ve Xbox One için ulaşılabilir durumda olan demo sürüm, PC'ye de bu hafta gelecek.

Oyunun içeriğine baktığımızda ise sörf için ideal 5 farklı sahilin yer aldığını görüyoruz. Bunlar Bell's Beach, Avusturalya, Waimea Körfezi, Hawaii gibi yerler. Aynı zamanda zaman ve hava koşullarının da değişken olması oyunu daha da eğlenceli kılan öğelerden. Aşağıda oyunun yeni yayınlanan ve oyundaki bazı özel sörf figürlerini gösteren kısa bir videosuna ulaşabilirsiniz:

Oyunun içerisinde 44 adet tekli oyuncu görevi bulunuyor. Online modlara baktığımızda ise Big Heat Battle, Championship ve Survival olmak üzere 3 farklı mod görüyoruz. Bunların yanı sıra oyuncuların kendi karakterlerini isteklerine göre şekillendirebiliyor olmaları da güzel bir özellik.

Samsung’dan Yaz İçin Süper İcat Samsung Galaxy Sörf Tahtası

YORUMLAR