Surface Book Pro 5 Çıkış Tarihi, Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı

Surface Book Pro 5 Çıkış Tarihi, Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı

Microsoft’un çok güvendiği Surface Pro 5 serisi Aralık ayından önce raflarda olabilir. Microsoft Surface Book Pro 5 serisi ilgili internete sızan bilgiler şöyle.

Surface Pro ailesinin 5’inci tableti olarak piyasaya çıkacak olan cihazın kesin çıkış tarihi belli olmasa da Temmuz ve Ekim ayları arasında satışa çıkacağı konuşuluyor. Fiyatının şimdi piyasada bulunan Surface Pro 4 cihazlardan biraz daha pahalı olacağı söyleniyor.  Bu konuda net bir bilgi olmasa da 900 dolar ile 1.400 dolar arasında model ve özelliklerine göre etiketleneceği konuşuluyor.

Surface Pro 5 Stylus kaleminin de, aracı bir önceki modellerden farklı kılan bir patentin hayata geçirilerek tüketiciye sunulacağı belli oldu. Kalemin özelliklerinin hepsi henüz açıklanmış değil. Ancak daha hızlı şarj olabileceği ve bataryasının daha uzun süre dayanabileceği konuşuluyor.

Surface Pro 5 bataryasının da bir önceki modellerine göre daha uzun ömürlü olacağı sızan bilgiler arasında. Microsoft 10 saat kesintisiz video izlenebileceği hakkında garanti veriyor. Ancak bunun çok da mümkün olabileceğini düşünmüyoruz. Otoriteler Surface  Book Pro 5 için 7 saatten fazla batarya ömrü biçmiyorlar.

Surface Pro 5’in 4K bir ekran çözünürlüğü ile geleceği ve yine 13 inçten büyük olabileceği de konuşuluyor. Surface Pro 5 USB-C Type bağlantı kullanacak.

Microsoft Surface Book Meğer Tam Bir Oyun Canavarıymış

Microsoft Surface Book ve Apple MacBook Karşılaştırması

Microsoft Surface Book: Dünyanın En Hızlı 13 inç Dizüstü Bilgisayarı

YORUMLAR