Surface Pro Yakın Zamanda Uluslararası Pazarda Satışa Sunulacak

Surface Pro Yakın Zamanda Uluslararası Pazarda Satışa Sunulacak

Microsoft hala Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da Windows 8 işletim sistemine sahip yeni Surface modellerinin satışı ve stokları ile sıkıntılar yaşıyor olsa da bir yandan da cihazın uluslararası piyasalarda satışına yakın zamanda başlanabilmesi için çalışmalarını sürdürüyor.

Şirket şubat ayının ilk haftalarında Surface Pro'nun uluslararası satışı ile ilgili ayrıntıları önümüzdeki aylarda duyuracağını doğrulamıştı. Ama görünen o ki Surface Pro beklenenden çok daha kısa süre içerisinde uluslararası pazarda satışa sunulacak gibi görünüyor.

Bunu düşündürten şeyse Microsoft'un İngilizce web sitesi üzerinde ortaya çıkan bir resim oldu. Çok yakında etiketi ile birlikte resmin üzerinde sadece sterlin sembolü içeren bir fiyat bölümü ve Surface Pro açıklaması yer alıyor.

Tabii ki bu konuda Microsoft henüz bir yorum yapmış değil ama büyük olasılıkla şirket satış işlemlerine başlamadan önce web sitesini hazırlıyor. Redmond merkezli şirketin önümüzdeki yaz aylarından önce Surface Pro'yu Avrupa pazarında satışa sunması bekleniyor.

Dünyanın İlk 4 GB'lık Ekran Kartı

YORUMLAR