Swarm Yeni Güncellemesiyle Tam Bir Seyahat Günlüğüne Dönüştü

Swarm Yeni Güncellemesiyle Tam Bir Seyahat Günlüğüne Dönüştü

Swarm uygulaması yeni bir güncelleme alarak, artık bir seyahat günlüğü gibi işlevsel oldu. Böylece uygulama, geleneksel check-in altyapısından sıyrılarak, çok daha kapsamlı özellikler kazandı.

Swarm, check-in alt yapısını oldukça yeni bir zemine oturtarak, buna da  “lifelog” adı adını verdi. Lifelog basit bir tabirle, günlük tutabilen yeni Swarm altyapısını da temsil ediyor. Lifelog ile birlikte Swarm, bundan böyle check-in yapıp, oyunlar oynayarak liderlik peşinde koşmaktan çok daha kişisel bir uygulama haline dönüşüyor.

Swarm 5.0 sürümüyle bugün faaliyete geçen bu yeni güncelleme, görünüş olarak aslında fazla bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de yakından incelendiğinde, uygulamanın artık kaç mekanda check-in yaptığımızı ve bu mekanların çeşitliliği hakkındaki sorulara daha net cevaplar verebildiği gibi ince detaylar ortaya çıkıyor.

Güncelleme öncesi ayrı bir sayfada bulunan ve check-in’leri gösteren harita, artık hemen profil sayfasında ve ön plana yerleştirilmiş. Swarm artık kullanıcılarını daha fazla keşfetmeye de teşvik ediyor. Uygulama 100 farklı check-in kategorisi sunarak kullanıcıların seçenekleri de artırıyor. Swarm, bir mekanda check-in liderliğini elde tutmaya çalışmanın yerine, kişilerin önceki check-in’lerine ve haritalarına odaklanarak mini rekabetlere odaklanıyor. 

YORUMLAR