Swarm'da Özel Mesaj Keyfi Başladı

Swarm'da Özel Mesaj Keyfi Başladı

Bildiğiniz gibi geçen sene Foursquare ikiye bölünerek Swarm adında bir uygulamayı mobil telefonların üzerinde kullanmaya başlamıştı ve Swarm’un gelişi Foursquare'ın biraz daha şehir rehberi uygulaması havasına büründürülmesine yardımcı olmuştu.Swarm’un pek çok özelliği Foursquare klonu gibi dursa da aslında gelişmeye devam ediyor. Hareket halinde olan çevrimiçi kullanıcıları sosyal medyayı daha aktif kullanmasını amaçlayan Swarm yeni bir özelliğe sahip oldu.

Yapılan son güncellemeyle birlikte Swarm’a özel mesajlaşma özelliği de geldi.  Kullanıcıların profillerine telefon numarası eklemesine ve Facebook hesabı bağlamasına izin veren Swarm, uygulama üzerinde sosyal etkileşimi geliştirmeye devam ediyor. Swarm üzerinden artık özel mesajlaşma özelliği kullanılarak tüm kullanıcılar birbirleriyle mesajlaşabilecek.

Bu durum Swarm’da bulunan ve arkadaşlarımızla organizasyonlar yapmak için kullanılan  ‘Plans’ seçeneğinin yakında kalkabileceği anlamına da gelebilir. Swarm üzerinden özel mesajlaşma özelliği ile birlikte organizasyonlar daha bireysel ya da özel gruplar halinde yapılabilecek Plans seçeneğine ihtiyaç kalmayacak.

Facebook Kullanıcı Veritabanını Reklam Şirketlerine Açıyor

Twitter Android Üzerinde Yeni Bir Güncelleme Yaptı

 

 

 

YORUMLAR