Swift Launcher ile Windows Phone Bildirimlerinize Yeni Kısa Yollar Atayabiliyorsunuz

Swift Launcher ile Windows Phone Bildirimlerinize Yeni Kısa Yollar Atayabiliyorsunuz

Windows Phone 8.1 kullanıcılarına güncelleme ile birlikte gelen bildirim ekranı mobil cihazlarda Microsoft'u tercih edenler için pratik yeni bir çözüm olarak dikkat çekerken Android Lollipop güncellemesinin getirdiği çeşitlilik bu özelliği gölgede bırakmıştı. Microsoft bu duruma karşılık bir adam atmayınca çare olarak yetişen bir üçüncü parti uygulama oldu. Swift Launcher isimli bu uygulama sayesinde artık bildirim ekranına da dilediğiniz uygulama kısayollarını da atamanız mümkün. Live Tile menüsünü gereksiz kısayollardan kurtaran ve belli bir kullanım amacı için sıralanabilen yeni kısayollarınız sayesinde dilediğiniz uygulamayı açarken daha az vakit harcayacaksınız.

Konuyu uygulamalardan açmış olsak da Swift Launcher size sonradan yüklediğiniz uygulamalar için kestirme bir kullanım alanı sunmakla kalmıyor. Dilerseniz ayarlar kısmında bulunan seçenekleri de bildirim ekranına yerleştirmeniz mümkün. Bunların arasında akla gelen ilk seçenekler NFC, hücresel bağlantı, el feneri ve ekran ışığı gibi hızlı ulaşmayı tercih edebileceğiniz özellikler. Böylece telefon ayarlarınızda adım adım dolaşacağınıza iki hamle içerisinde dilediğiniz noktaya ulaşabiliyorsunuz.

Swift Launcher'ın kullanıcılarına sağlamış olduğu en güzel özelliklerden bir tanesi de bildirim ekranını tamamen temizlemek istemeniz durumunda bu kısa yolların uygulama sayesinde otomatik olarak geri yüklenmesi. Uygulamanın getirmiş olduğu kısa yolları kaldırmak için yine uygulamayı kullanıyorsunuz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Swift Launcher'a sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey hemen aşağıda yer alan butonu tıklamak.

Windows Phone Gestures Uygulamasıyla Cihazınızı Hareket Kontrolüyle Yönetin

YORUMLAR