SwiftKey Artık Ücretsiz Kullanılabilecek

SwiftKey Artık Ücretsiz Kullanılabilecek

Android cihazların vazgeçilmez uygulamalarından biri olan Swiftkey için güzel bir haberimiz var. Bildiğiniz üzere Android'in resmi klavyesi çok kullanışlı değil ve istediğiniz şeyleri yapmanıza izin vermiyor. Buna alternatif olarak ön plana çıkan Swiftkey artık kullanıcılarına ücretsiz sunulacak. Birçok dil desteği bulunan ve yazdığınız kelimeleri baz olarak sizlere yeni kelimeler önerebilen mükemmel bir uygulamayı indirmenizin vakti artık gelmiş.

Daha önceden iki çeşit olarak markette bulunan uygulama hem ücretsiz deneme sürümü olarak, hem de ücretli tüm özelliklere açık sürüm olarak bulunuyordu. Çoğu kişinin hayranlıkla baktığı uygulamaya artık daha fazla kişi ulaşabilecek. Çünkü tüm özelliklerinin bulunduğu sürüm artık ücretsiz olarak indirilebilecek. Geliştirici firma uygulamayı ücretsiz yaptı fakat diğer ek özellikler sayesinde yine sizden para alabiliyor. Siz klavyeme ek özellik alacağım dediğiniz zaman cebinizden biraz para çıkması gerekiyor. Ama bu işlemi yapmadan da Swiftkey'i başarılı ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Henüz uygulamanın ücretsiz olmasına bir tepki gelmedi fakat ilk tepki daha önceden ücretli sürümüne para verip almış olan kişilerden gelecektir. Çünkü yaklaşık olarak 5 Dolar verdikleri için sessiz kalmaları doğru olmaz. Fakat ücretsiz olarak sahip olmak isteyenler tarafından yine rekor kıracak gibi görünüyor. Sizlerde henüz daha bu uygulamayı denemediyseniz hemen denemenizi ve Android cihazdan daha kolay bir biçimde nasıl mesajlaşabileceğinizi görmenizi tavsiye ederiz.

Uygulamayı aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR