SwiftKey Klavye Tema Paketleri Yüzde 50 İndirimde!

SwiftKey Klavye Tema Paketleri Yüzde 50 İndirimde!

Android platformunun popüler klavye uygulaması SwiftKey geçtiğimiz aylar içerisinde ücretli olmaktan çıkarak ücretsiz olarak sunulmaya başlamıştı. Gelir elde etmek için ise geliştirilen farklı renk ve tasarımdaki klavye tasarımlarını uygulama içi mağazadan satıyorlar. İşte bu klavye temaları paket olarak toplu indirme girdi.

Eğer Android bir telefon yada tabletiniz varsa ve standart klavye uygulaması yerine SwiftKey kullanıyorsanız, tema almanın tam vakti. SwiftKey'in birbirinden güzel ve rengarenk temalarından oluşan tema paketlerini yüzde 50 indirimki olarak alıp kullanabilirsiniz.

Farklı renk tonlarına yada tasarım farklılıklarına göre isimlendirilen klavye temalarının benzer olanları paketler halinde uygulama içinde bulunan mağazada indirime girdi. Cihazınızda halihazırda SwiftKey uygulama yüklü ise hemen temaları kontrol edebilirsiniz. Eğer değil ise yazımızın altındaki bağlantıları kullanarak SwiftKey'i ücretsiz indirebilirsiniz.

Kampanyanın ne zamana kadar süreceği net olarak belirtilmedi fakat en azından önümüzdeki pazartesi gününe kadar devam etmesi bekleniyor. Kampanyadan yararlanarak alabileceğiniz klavye teması paketleri ve fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • Premier Paket (10 tema) - 5.99 TL
  • Materyal Tasarım Paketi (5 tema) - 3.49 TL
  • Pembe Paket (5 tema) - 3.49 TL
  • Minimal Paket (5 tema) - 3.49 TL
  • Hot Punch Paket (5 tema) - 3.49 TL
  • Cool Punch Paket (5 tema) - 3.49 TL
  • Accent Paket (5 tema) - 3.49 TL

Normal koşullarda büyük çoğuınluğunun tanesi 2.99 TL'den satılan temalar için hazırlanan kampanyanın oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Neredeyse bir tema fiyatına 5 tema alabileceğiniz kampanyadan mutlaka yararlanmanızı tavsiye ediyorum. Özellikle akıllı telefon ve tabletlerini sık kullanaran kişiselleştirmelere önem veren kullanıcıların kaçırmaması gereken bir kampanya diyebilirim.

Facebook'un Kullanım İlkeleri ve Koşulları Güncellendi

YORUMLAR