SwiftKey Klavye Uygulaması iOS İçin Güncellendi, Android İçin Ucuzladı

SwiftKey Klavye Uygulaması iOS İçin Güncellendi, Android İçin Ucuzladı

iOS cihazların vazgeçilmez klavye uygulaması SwiftKey, App Store’da güncellendi. Google Play'de ise indirime girdi. SwiftKey iOS güncellemesi özel bazı temaları bünyesine dahil etti.

SwiftKey Keyboard, iOS cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, kullanıcı dostu bir klavye uygulaması. iPhone, iPad iPod Touch cihazlar için tasarlanmış olan Swift Key uygulamasını bu cihazların varsayılan klavyesi yerine kullanabiliyor, tek dokunuşla farklı özelliklere sahip klavyeler arasında geçiş yapabiliyorsunuz. SwiftKey’in en önemli özelliklerinden biri dil değişikliği ayarları ile oynamadan iki farklı lisanda klavye kullanmanıza olanak tanıması.

SwiftKey Keyboard uygulaması Android için de kullanılabiliyor. Uygulamanın ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı sürümü Android cihazlar için Goole Play’de bulunabiliyor. Ücretli uygulaması ise bahar indirimine girdi ve 3.99 dolar fiyatla raflara yerleşti.

iOS işletim sistemleri için App Store’da güncellenene uygulama, 12 adet yeni klavye teması barındırıyor. Her bir tema 0.99 dolar olarak fiyatlandırılmış. En popüler olanı "Shooting Stars" (kayan yıldızlar) teması. Bu temanın fiyatı ise 1.99 dolar. Parallax grafik altyapısıyla hazırlanmış olan bu tema ilginizi çekebilir.

SwiftKey Keyboard’un kullanım şartlarında, yazdığınız kelimelerin depolandığı ve gerektiğinde üçüncü parti şirketlerle paylaşılabileceği yazıyor. Ancak bu güne kadar SwiftKey uygulaması, hiçbir veriyi uyardığı gibi başka kurum ve kuruluşlarla paylaşmış değil.

Spotify Müzik Video Klip Yayınlarına Başlıyor

Microsoft Outlook Üzerinden Anında Mesajlaşma Servisi Flow'u Hazırlıyor

Office for Android Önizleme Hazır, Deneyebilirsiniz

YORUMLAR