SwiftKey Sonunda iOS Platformuna Geliyor!

SwiftKey Sonunda iOS Platformuna Geliyor!

Swiftkey, Android işletim sisteminde uzun süredir kullanılan bir klavye uygulaması. Milyonlarca kişinin indirip kullandığı bu klavye uygulamasını artık iOS işletim sistemini kullananlarda indirebilecek.Genellikle iOS kullananlar Android kullanıcılarına oranla biraz daha önde olur. Çünkü başarılı firmalar uygulama geliştirmek için daha elit kitleye hitap eden iOS'i tercih ederler. Swiftkey alışılmışın dışına çıktı ve akıllı klavyesini ilk kez Android platformunda paylaşmayı tercih etti. Swiftkey, kullanıcılarına yazma kolaylığı sunan, kısayollar sayesinde hızlı işlemler yapabilen ve fazla yer kaplamayan başarılı bir uygulama. Google Play'de yayınlanmaya başladığı tarihten itibaren büyük bir ilgi gördü ve 10.000.000'ı aşkın indirme sayısına ulaştı.

Swiftkey, iOS kullanıcılarının yoğun isteği üzerine klavye uygulamasını Apple Store'a ekleyecek. Uygulama 17 Eylül'den itibaren kullanıma açılacak ve ücretsiz (tahmin) olarak indirilme imkanı sunacak. iPhone ve iPad cihazlarından sorunsuz kullanılabilecek olan bu uygulama İngilizce, Almanca ve birçok dil desteğiyle birlikte gelecek. Android'te kullanılmayan ek özelliklerinde ekleneceği Swiftkey uygulaması iOS 8 ile birlikte çalışacak. Yani yeni iPhone 6'nın vazgeçilmez bir aksesuarı olacak.

Swiftkey'in Hazırladığı iOS Klavye Tanıtım Videosu:

Henüz iOS sürümü çıkmadı ama Android kullananlar aşağıdaki bağlantı yardımıyla klavye uygulamasını ücretsiz indirebilir. 17 Eylül'den sonra da iOS kullanıcılarını bu uygulamayı indirmek için yine Tamindir'e bekliyoruz.

 

Facebook'ta Size Hız Kazandıracak Klavye Kısayolları

YORUMLAR