System Shock 3 Resmi Olarak Duyuruldu

System Shock 3 Resmi Olarak Duyuruldu

Efsane FPS oyunlarından System Shock serisinin yeni oyunu Otherside Entertainment tarafından resmi olarak duyuruldu. System Shock 3 olarak adlandırılan yeni oyunun duyurusu, adına açılan bir web sitesi ile yapılmış oldu.

Oyunu geliştiren stüdyo "Night Dive", geçtiğimiz aylarda System Shock'un haklarını satın almıştı. Firma bir adet "remake" yapacağını, yani eski oyunlardan birisini tekrar geliştireceğini açıklarken bir de yeni oyun yapacağını açıklamıştı. Geliştirilecek olan o yeni oyunun System Shock 3 olduğu böylece anlaşılmış oldu. System Shock serisini hatırlayamayanlar için aşağıda System Shock 2'ye ait bir görüntü bulunuyor.

System Shock 3 adına açılan web sitesinde ise şimdilik hiçbir bilgi veya görsel bulunmuyor. Bu sebeple oyunun bu yeni versiyonunun nasıl görüneceği hakkında hiçbir fikrimiz yok. Fakat oyunun geliştirici ve dağıtımcı firmalarının küçük çaplı firmalar olması sebebiyle yeni oyun hakkında beklentilerimizi düşük tutmakta fayda var. Oyun için açılan web sitesine de bu linkten ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR