Tabletinizi Değiştirmek İstiyorsanız Biraz Bekleyin, ASUS ZenPad S 8.0 Geliyor

Tabletinizi Değiştirmek İstiyorsanız Biraz Bekleyin, ASUS ZenPad S 8.0 Geliyor

Asus yakışıklı Asus ZenPad ailesine bir yenisini daha katmaya hazırlanıyor. Asus ZenPad S 8.0, Asus’un tablet ürün bandında yer alan MemoPad Serisini değiştirecek.

Hafif ama güçlü Asus ZenPad S 8.0, boyutlarına ve hafifliğine oranla çok güçlü bir tablet olarak piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Asus, daha önceden ürettiği MemoPad serisini Asus ZenPad S 8.0 ile değiştirecek ve artık bu konfigürasyona eş değer ürünler sunacak.

Asus ZenPad S 8.0, adından da anlaşılacağı gibi 8 inçlik bir ekrana sahip. Ancak bir alt modeli daha olacak ve o da 7 inçlik bir ekranla raflarda yerini alacak. Bu ekranların görüntü özellikleri birbirinden farklı değil. Her ikisi de 2.048x1.536 piksel çözünürlüğe ve 354 ppi yoğunluğa sahip olacaklar ve IPS ekran kategorisinde yer alacaklar. 6.6 mm’lik inceliği ve 300 gr’lık ağırlığıyla oldukça narin olan Asus ZenPad S 8.0 ve muadili olan bir ufağı, 64 bitlik Atom Z3580 Intel yongası kullanacaklar. Bu çekirdek altyapısını 4 GB RAM ile destekleyecekler. Ön tarafta 2 hoparlörü olan Asus ZenPad S 8.0 DTS Virtual Dolby Surround sistemiyle berrak ses kalitesi vaat ediyor. 

Ürünün çıkış tarihi ve fiyatı henüz belirsiz. 

Asus ZenFone 6 İncelemesi

Asus Zenfone Lollipop Güncellemesi Gecikecek

YORUMLAR