Tahmin Edin! Instagram Bu Sefer Hangi Snapchat Özelliğini Kopyaladı?

Tahmin Edin! Instagram Bu Sefer Hangi Snapchat Özelliğini Kopyaladı?

Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Snapchat, her zaman sevdiğimiz bir dostumuzdu. Ona veda ettiğimiz bugünde aramızda olduğunuz için teşekkürler.” Hayır yanlış okumadınız Instagram, Snapchat’in kalan son özelliğini de kendine ekleyerek resmen sarı hayaletin mezarını elleriyle kazmış oldu. Bugün itibariyle artık resmen Snapchat’i kullanmamız için hiç bir sebep kalmadı.

Geçtiğimiz günlerde son bir atak yaparak, süresiz fotoğraf, çıkartma yaratma ve silgi gibi yeni özellikleri tanıtan Snapchat’e Intagram’ın cevabı çok sert oldu. Artık InstaHikayeler aracılığıyla, selfie filtrelerini kullanabilir, kendinizi bilimum komikli şeye dönüştürebilirsiniz.

Üstelik bununla da kalmayan Instagram, Snapchat’in en yeni özelliği olan ‘silgi’yi de geliştirerek kendisine eklemiş, bu da yetmemiş geriye saran videolar hatta hikayelere ‘hashtag’ ekleyebilme özelliğini bile getirmiş. “Hani nerede ben niye göremiyorum” diyorsanız, muhtemelen güncellemenizi yapmadınız. Ana sayfanızda koala ve tavşan filtreli arkadaşlarınızı görmeden önceki son dakikalar!

Snapchat Yeni Yaratıcı Özelliklerini Tanıttı

Artık Instagram'ın Snapchat'ten Eksiği Yok Fazlası Var

YORUMLAR