Tales from the Borderlands, Android ve iOS'ta Artık Ücretsiz İndirilebiliyor

Tales from the Borderlands, Android ve iOS'ta Artık Ücretsiz İndirilebiliyor

Akıllı telefon ve tabletler için geliştirdiği Minecraft: Story Mode, Walking Dead, Game of Thrones gibi başarılı macera oyunlarıyla tanıdığımız Telltale Games bir başka başarılı yapımı Tales from the BorderlandsAndroid ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilir hale getirdi. Telltale Games ünlü oyunları, sinema eserlerini ve televizyon dizilerini alternatif hikayeler ve oyun yapılarıyla buluşturan ve bu oyunlarla oyun severlere keyifli bir oyun deneyimi sunmayı başarmış olan bir firma. Firmanın geliştirdiği The Walking Dead oyunu çıktığı dönemde büyük ödüller kazanmıştı. Telltale Games oyunlarında genel olarak çizgi roman benzeri bir görünüm tercih ediliyor. Bu oyunlarda oyuncuların yaptıkları seçimler oyunun gidişatını ve sonunu belirlemekte. Bu nedenle Telltale oyunları çizgisel değiller ve her oyuncuya özel bir oyun tecrübesi sunabiliyorlar.

Telltale Games oyunlarında kullandığı klasik yapıyı 2014 yılında sevilen FPS oyunu Borderlands'in fantastik dünyasıyla buluşturmaya karar vermişti. Borderlands'ın geçtiği evren olan Pandora üzerinde maceraya atıldığımız bir oyun olan Tales from the Borderlands iyi inceleme notlarına sahip olan kaliteli bir yapım olarak özetlenebilir.

Tales from the Borderlands ilk çıktığında ücretli olarak oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. Bölümler halinde ilerleyen bir oyun olan Tales from the Borderlands'ın ilk bölümünü artık ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Bu sayede oyunun mobil cihazınızda nasıl bir performansla çalışacağını ve oyunun sizi sarıp sarmayacağını keşfedebilmeniz mümkün. Tales from the Borderlands'ın ilk bölümünü ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

YORUMLAR