Tam Fonksiyonel TRON Motosikleti Açık Artırmada

Tam Fonksiyonel TRON Motosikleti Açık Artırmada

TRON Legacy filminin en akılda kalan araçlarından olan ve tüm fonksiyonları çalışan Tron LightCycle açık artırmaya çıkıyor. 2010 yılında filmi seyredenlerin aklından çıkmayan bu ikon araç, aynı yıl ABD’de Parker Brothers adında bir özel motosiklet üreticisi tarafından üretilmişti. Tamamen elektrikle çalışan motosiklet saatte 160 km sürat yapabiliyor ve son derece sessiz hareket ediyor. 35 dakikalık bir sürede şarj olabilen Tron LightCycle 96 voltluk bir elektrik motoruna ve Lithium iyon batarya ünitesine sahip.

Tamamen bilgisayar kontrollü fren ve gaz sistemine sahip olan motosiklet tıpkı Tron Legacy filmindeki gibi son derece havalı bir aydınlatma sistemine de sahip.

21’inci yüzyılın en alışılagelmedik tasarımlarından biri olan Tron LightCycle çıkacağı açık artırmada 25 bin dolardan başlayan bir fiyatla yer alacak. 2010 yılında ilk yapıldığında piyasa değeri 55 bin doları buluyor.

TRON severlerden bu kadar para çıkar mı bilmiyoruz, ama mutlaka bu aracı koleksiyonuna katmak isteyecek çılgın biri Tron LightCycle’ı garajında görmek isteyebilir. 

Projelerinizi Çıkartın, Devletten 58 Milyon TL Destek Geliyor

Aslında Gece Gökyüzü Hiç de Gördüğünüz Gibi Değil

Sinema Bileti Fiyatına Kendi Hololens Gözlüğünü Kendin Yap

YORUMLAR