Tamamen Yenilenen Android Gmail Uygulaması Yolda

Tamamen Yenilenen Android Gmail Uygulaması Yolda

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen Google I/O 13 etkinliği Google'ın yeni servislerini görmemizi ve yeniliklerden haberdar olmamızı sağlamıştı. Konferansta resmi olarak açıklananlara ek olarak elbette bazı sızdırılan bilgiler de ortaya çıktı ve bunlardan bir tanesi ise Gmail Android uygulamasının yeni hali oldu. The Verge tarafından da doğrulanan yeni Gmail uygulaması anlaşılan o ki oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olacak. Aşağıda bu yeni Android Gmail arayüzünün sızdırılan ekran görüntüsünü görebilirsiniz.

Android'de bulunan yan araç çubuğunda sahip olduğunuz etiketlere göre bir listeleme gerçekleştirmesi beklenen uygulama aynı zamanda daha akıcı ve sade bir yapı sunacak. Bu ekran görüntüsünün henüz yayınlanmamış bir Google blog yazısından alındığı açıklanmıştı ve bu ise akıllara uygulamanın kısa süre sonra resmi olarak yayınlanacağını getiriyor.

Pek çok yabancı teknoloji blogunda belirtildiği üzere uygulamanın Çarşamba yani 29 Mayıs 2013'te kullanıcılara dağıtılması bekleniyor ve kademeli olarak herkesin ulaşabilmesi hedefleniyor. İki gün sonra tüm bu dedikoduların ne kadar doğru olduğunu ve yeni arayüzün kullanışlı olup olmadığını test etme şansımız olacak gibi görünüyor.

HTC First'ün Avrupa satışı şimdilik iptal

YORUMLAR