Tamindir Editörleri Canlı Yayında Sorularınızı Yanıtladı

Tamindir Editörleri Canlı Yayında Sorularınızı Yanıtladı

Tamindir canlı yayınında bu hafta konumuz "Her bilgisayarda olması gereken programlar". Yani aklınıza takılan bütün sorularınızı ve Tamindir editörlerinin kullandıkları programlar ile ilgili olarak merak ettiklerinizi Facebook, Google+, Twitter ve YouTube canlı yayın kanalımızdan anlık olarak sorup cevaplarını görüntülü olarak editörlerimizden alan katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz.

Teknolojinin nabzını tuttuğumuz ve sizden gelen sorulara cevaplar verdiğimiz etkinliklerimiz sırasında yanımızda olduğunuz için hepinize çok teşekkür ederiz. Sonraki etkinliklerimiz sırasında da sizden gelen soruları yanıtlayarak, teknolojiye yön vermeye ve elimizden geldiğince sizleri bilgilendirmeye devam etmeye çalışacağız.

Hangout etkinliklerimizin devam etmesini istiyor ve sizlerin de sorularınız varsa bunları bizlere yorum bölümü aracılığıyla bildirebilirsiniz. Elimizden geldiğince çok kişinin sorularına cevap vermeye çalışacağız. Bu noktada sizden tek beklentimiz sorduğunuz soruların olabildiğince ciddi ve diğer kullanıcıların da eksikliklerini giderebilecek yönde olması. Yayınlarımız ilgi gördüğü sürece soru cevap konseptimizle sizlerle birlikte olmaya devam edeceğimizi unutmayınız. Sonraki yayınlarımızda görüşmek dileğiyle esen kalınız.

YORUMLAR