Tango Messenger Windows Phone Cihazlarına Geri Dönmeye Hazırlanıyor!

Tango Messenger Windows Phone Cihazlarına Geri Dönmeye Hazırlanıyor!

Windows Phone kullanıcılarının özellikle de en çok Türkiye'de şikayetçi oldukları konulardan bir tanesi, popüler arkadaş bulma hizmeti Tango Messenger'ın mağazalardan kaldırılmış olmasıydı. Windows Phone 7'den Windows Phone 8 güncellemesine geçerken uygulamalarını bu platforma sunmak konusunda geri adım atan Tango ekibi, Android ve iOS cihazlarında artan popülaritelerini sürdürmeyi başardılar. Windows Phone kullanıcıları ise eski güzel günlerinin geri dönmesini talep ediyorlar.

Neredeyse 2 senelik bir problem olan Tango Messenger uygulaması sonunda Windows Phone cihazlarına ulaşmaya niyetli gibi görünüyor. Windows Phone kullanıcılarının Tango Messenger taleplerine cevap vermeye başlayan resmi kaynaklar sonunda bu platform için varlıklarını gözden geçirdiklerini ifade etmiş oldular. Windows Phone platformunda tekrar hüküm sürme gibi bir arzularının olduğu dile getiren yetkililer özellikle de Windows Phone 8 cihazları olarak tanımladığı bu çerçeve içerisinde sadece Windows 10 çerçevesinde mobil kullanıcılara ulaşmayı planlamadıklarının da altını çiziyorlar.

Ücretsiz görüntülü konuşma, sesli mesaj ve yazışma imkanı sağlayan, Android platformunda 100 Milyon kez indirilmiş durumda. Diğer platformlarda Tango kullanmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantı butonlarından aradığınız doğru sürüme ulaşabilirsiniz.

Windows 10 Güncellemesiyle Kaybolacak Olan Uygulamalar

YORUMLAR