Tango'nun Web Sürümü Yayına Girdi

Tango'nun Web Sürümü Yayına Girdi

Türkiye'de en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan Tango, mobil platformların ardından internet tarayıcınız üzerinden rahatça ulaşabileceğiniz bir web sürümü de yayınlandı. 

Yazılı mesajların yanı sıra en başından beri görüntülü konuşmaya da izin veren Tango, bu özelliği ile beraber, sosyal medya platformu gibi çalışmasıyla da ön plana çıkmıştı. Çevrenizdeki kişileri görebildiğiniz ve başka insanlarla tanışma fırsatı yakalayabildiğiniz uygulama, bu özelliğiyle bir anda ön plana çıkmış ve Türkiye'nin en çok kullanılan mobil uygulamaları arasında girmeyi başarmıştı. 

Şu an için Android, iOS ve Windows Phone platformlarında kullanılabilen uygulamaya, Web üzerinden de erişilebileceği belirtildi. Bunun için öncelikle web.tango.me adresine girmeniz ve Tango'ya daha önce bağlandığınız telefon numaranızla giriş yapmanız gerekiyor. Ardından uygulamayı, geniş ekran ve  klavye vasıtasıyla rahatça kullanabiliyorsunuz. İlk yorumlara göre Tango'nun web sürümü, WhatsApp'ın web sürümünden daha efektif ve hızlı çalışıyor... Bir tango kullanıcısysanız hemen yukarıdaki bağlantı adresine tıklayabileceğiniz gibi uygulamayı denemek için ise aşağıdaki indirme adreslerini ziyaret edebilirsiniz. 

Güvenli Mesajlaşma ve İnternet için En İyi Uygulamalar

Android Telefonlarınızda İstenmeyen Aramaları ve Mesajları Nasıl Engellersiniz?

YORUMLAR