Tanıtımına Birkaç Hafta Kala HTC 10'dan Heyecan Verici Bir Özellik Daha Geldi

Tanıtımına Birkaç Hafta Kala HTC 10'dan Heyecan Verici Bir Özellik Daha Geldi

Çıkış tarihinin netleşmesinin üzerinden daha 24 saat geçmeden HTC yeni cihazı HTC 10’un bir özelliğini daha fısıldadı.

12 Nisanda tanıtılacağı duyurulan HTC 10’un kamera özelliklerinden sonra resmi olarak ses sisteminin özellikleri de sızdırıldı. "Audio10" başlığı altında sızdırılan yeni bir görsel, HTC 10’nun şimdiye kadar hiçbir akıllı telefonda var olmamış ses kalitesini vurguluyor.

Daha önce hafta kaportasının altında USB-C portu, 5.15 inç ekran, Snapdragon 820, 4 GB RAM, Adreno 530 ve 12 MP kamera gibi özelliklerin yer alacağı sızdırılmıştı. Şimdi de HTC 10 ile ilgili olarak ses sitemi özeliklerinin de “şaşırtıcı” olabileceği böylelikle kameralarından sonra ön plana alınan ve resmi olarak duyurulan ikinci özelliği oldu. HTC 10 kameralarının Megapiksel altyapısından sıyrılarak Ultrapiksel deneyimi sunacağı ve önde arkada aynı kalitede görüntü alabileceği de kurumsal bir afişle duyurulmuştu. HTC 10’un dünyanın ilk Ultrapiksel kamerasını kullanıcılarına sunacağı bu afiş ile beraber basına duyurulmuştu.

Şimdi aynı şey HTC 10’un ses sistemi için de yapıldı. Yine kurumsal bir afişle "Audio 10" başlığı altında BoomSound teknolojisi duyuruldu. Hatırlarsanız HTC BoomSound teknolojisinde hoparlörleri cihazın arkasında değil ön yüzünde konumlandırıyor. Bu durum sesin daha net ve temiz işitilmesini sağlıyor. Daha önce BoomSoun HTC One M8’de de kullanılmıştı.  

HTC M10'un Gerçek Görüntüleri İnternete Sızdırıldı

HTC 10'un Çıkış Tarihi Belli Oldu

HTC One M10 Adıyla ve Özellikleriyle İlgi Çekeceğe Benziyor

YORUMLAR