Tasarımıyla ve Fiyatıyla Akla Zarar Devon Star Wars Saati Tanıtıldı

Tasarımıyla ve Fiyatıyla Akla Zarar Devon Star Wars Saati Tanıtıldı

Star Wars temalı bir saat Devon firması tarafından piyasaya çıkarıldı. Karanlık tarafı sembolize eden Devon Star Wars saatin fiyatı ise gerçekten içinizi karartabilir.  

Star Wars serisini seyredenler bilir Darth Vader ve İmparatorluk ordularının emrindeki savaş araçları karanlık ve kötücül bir karizmaya sahiptir. Devon'un çıkardığı yeni Star Wars temalı saat de oldukça karizmatik ve oldukça da pahalı. Devon Dart Vader'ın Tie Fighter savaş gemisinden esinlendiği saati tam 28 bin 500 dolara yani 85 bin 500 TL'ye satışa çıkardı. 350 farklı elektronik parçadan oluşan saat paslanmaz çelikten üretilmiş. Saatin kenarında bulunan Tie Fighter kanatları bir işleve sahip değil ancak saatin şu anda zamanı en net gösteren saat olduğu söyleniyor. Saatin metal alaşımı Boeing 747'de kullanılan çelik alaşımla aynı. 

Saatin kontol kolu Dart Vader'ın kullandığı Tie Fighter savaş gemisinin konsoluyla aynı tasarlanmış. Bu saate bu parayı vererek borç batağının karanlık tarafına geçip geçmemek tamamen ne kadar fanatik bir Star Wars hayranı olduğunuza bağlı. Ancak saatin aşağıdaki tanıtım videosunda konuşan Devon CEO'su Scott Devon, saatin tanıtımını yaptığı ortamı da oldukça etkileyici kullanmış. Saat şimdiden 50 ön sipariş almış.

İşte Devon Star Wars saat ve tanıtım videosu.

Sony Wena Wrist Akıllı SaatGörenleri Şaşırtacak

Sizi Sakinleştirecek Bir Akıllı Saat: Emvio

YORUMLAR