Taylor Swift Sosyal Medyaya Veda Etti!

Taylor Swift Sosyal Medyaya Veda Etti!

Amerikalı ünlü şarkıcı Taylor Swift beklemedik bir şekilde sosyal medya hesaplarını adeta dondurdu. Yaptığı bütün paylaşımları silen ve profil fotoğraflarını kaldıran şarkıcı herkesi şaşıttı. Facebook, Twitter ve Instagram üzerinde 250 milyonu aşkın takipçisi bulunan dünyaca ünlü şarkıcının neden böyle bir karar aldığı bilinmiyor.

Sosyal medyayı en etkin şekilde kullanan ünlülerden olan ve sosyal medya platformlarında toplamda 250 milyonu aşkın takipçisi bulunan Taylor Swift, ani bir kararla sosyal medyayı bıraktı. Aldığı bu kararla şaşkınlık yaratan ünlü şarkıcının, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmaması merak uyandırdı.

Ünlü şarkıcı kendi adına olan web sitesini kapatmadı, ancak hayranları siteye girdiklerinde simsiyah bir görüntüyle karşılaştılar. Yaşanan bu esrarengiz durum karşısında sosyal medya da ikiye bölündü. Bazı hayranları bu kararın reklam amaçlı olduğunu düşünürken, bazı hayranları ise sosyal medya hesaplarının bilgisayar korsanları tarafından ele geçirilmiş olabileceğini söylüyor.

ABD’li şarkıcı Taylor Swift, son albümünü 2014 yılında çıkarmıştı. Müzisyen Ed Sheeran, mart ayında verdiği röportajda yakın arkadaşı Swift’in yıl sonuna kadar yani bir şarkı kaydetmeyeceğini söylemişti.

Şarkıcının Twitter hesabında, 2010’dan sonra yaptığı paylaşımlar yer almazken diğer hesaplarında yapılan bütün paylaşımların silindiği görülüyor. 27 yaşındaki ünlü şarkıcı Taylor Swift, son olarak DJ David Mueller'a açtığı taciz davasını kazanması ile gündeme gelmişti.

Spotify, Adele ve Taylor Swift Gibi Ünlülerle Girdiği Savaşı Kaybediyor

Taylor Swift Tek Hareketiyle Apple'da Dengeleri Değiştirdi, Koca Şirketi Titretti

YORUMLAR