Ted Lasso Üçüncü Sezonuyla Geri Döndü!

Apple TV+'ta yayınlanan popüler komedi dizisi Ted Lasso'nun üçüncü sezonu başladı. İşte üçüncü sezona dair detaylar!

Ted Lasso, Apple TV+'ta Üçüncü Sezonuyla Geri Döndü!

Ted Lasso isimli popüler komedi dizisinin üçüncü sezonu, Apple TV+ abonesi olanlar tarafından artık izlenebilir durumda. Dizi, Amerikan futbol antrenörünün İngiltere'ye taşınarak AFC Richmond futbol kulübünü yönetmesini anlatıyor.

Ted Lasso, Apple'ın en popüler şovlarından biri ve ilk iki sezonu geniş çapta büyük övgülere şahit oldu. Başrol oyuncusu Jason Sudeikis, Ted Lasso'yu canlandırdığı için Altın Küre kazandı, dizi ise En İyi Komedi Dizisi dalında Emmy ödülü aldı.

Üçüncü sezonda Ted Lasso ve AFC Richmond, eski AFC Richmond yardımcı antrenörü Nate Shelley'nin geçtiği West Ham United ile karşı karşıya gelecek. AFC Richmond, medya spekülasyonlarına karşı Premier League'de son sıraya düşmeyeceğini kanıtlamaya çalışacak.

Ted Lasso ile Nike İş Birliği Yapıldı

Ted Lasso, Apple TV+'ta Üçüncü Sezonuyla Geri Döndü!

Apple, Ted Lasso'nun üçüncü sezonunu Nike ile iş birliği yaparak AFC Richmond formaları, kapüşonlu sweatshirt'ler, tişörtler ve sweatshirt'ler gibi bir dizi ürünle tanıtıyor. Resmî Ted Lasso mağazası, şapkalar ve gömleklerden telefon kılıflarına, dart tahtalarına ve çoraplarına kadar her şeyi satıyor. Hatta Ted Lasso Monopoly oyunu bile ön siparişe açılmış durumda.

Üçüncü sezonun ilk bölümü bugün itibarıyla mevcutken, ikinci bölüm 22 Mart'ta çıkacak. Apple her hafta bir bölüm yayınlayacak ve sezon toplam 12 bölümden oluşacak.

Sudeikis, Mart ayının başında Ted Lasso'nun hikâyesinin üçüncü sezonda sona ereceğini ama bir yan dizi için potansiyel olduğunu söyledi. Apple, dizinin üçüncü sezonunun sonunda biteceğini henüz onaylamadı.

2022 Altın Küre Ödülleri Kazananları Belli Oldu
İNTERNET

2022 Altın Küre Ödülleri Kazananları Belli Oldu

2022 Altın Küre Ödülleri kazananları açıklandı. Peki, Oscar'ın habercisi olarak nitelendirilen ödül törenini hangi yapımlar ve oyuncular kazandı? Popüler ödül törenine ilişkin tüm detaylar haberimizde.

74. Emmy Ödülleri Sahipleri Belli Oldu
İNTERNET

74. Emmy Ödülleri Sahipleri Belli Oldu

ABD'de Televizyonun Oscarları olarak nitelendirilen Emmy Ödülleri'nde 2022 yılının kazananları belli oldu.

YORUMLAR