Tek Dokunuşla Kendinizi İnternetten Silin!

Tek Dokunuşla Kendinizi İnternetten Silin!

İnternet aynı anda hem güzel hem de korkunç bir yer olabiliyor. Bu tip durumlarda bazen tası tarağı toplayıp tüm internet dünyasından uzaklaşma hissiyle de karşılaşabiliyoruz. Şimdiye kadar buna kolay bir çözüm yoktu ama artık var: Deseat.me

İsveçli geliştiriciler Wille Dahlbo ve Linus Unnebäck, internetteki tüm hesaplarımızı birkaç tıklamayla silebileceğimiz bir yol sunan Deseat.me sitesini hayata geçirdi. Bir Google hesabı ile bu web sitesinde oturum açtığınızda, hesap oluşturduğunuz uygulama ve hizmetleri tarıyor, son olarakta hesaplarınızın silme bağlantılarını ortaya çıkarıyor. Bulduğu her hesap, o hesapta bulunan üyeliğinizin iptal sayfasına yönlendiriliyor ve birkaç tıklamayla işinizi kolaylıkla halledebiliyorsunuz. Yani üyeliklerinizin hepsini birkaç dakika içerisinde yok edebiliyorsunuz. 

Sosyal medyadan ve internetin neden olduğu stresten şikayetçiyseniz, bu sizin için bir kaçış fırsatı olabilir. Bunun için tek yapmanız gereken, Deseat.me adresini ziyaret ederek, az önce anlattığımız adımları uygulamak. 

Skype Artık Hesap Olmadan Kullanılabiliyor

Elon Musk 4 Bin Uyduyla Uzaydan Dünya'ya İnternet Hizmeti Verecek

YORUMLAR