Tekken'in Mobil Oyunu Duyuruldu

Tekken'in Mobil Oyunu Duyuruldu

Dövüş oyunu dendiğinde akla gelen ilk oyunlardan biri olan Tekken’in geliştiricisi Bandai Namco, Tekken’in mobil oyununu duyurdu. Mobil oyunun hem iOS hem de Android platformuna gelecek olması Tekken hayranlarını sevindirdi.

Bir dövüş klasiği olan Tekken’in mobil oyunu heyecanla karşılanmış olabilir ancak sorun şu ki mevcut duruma göre oyun yalnızca Kanada’daki kullanıcılar için piyasaya sürülecek. Tekken mobil oyununun resmi kısa açıklamasında ise oyun şu sözlerle betimlendi: “Dünyanın en başarılı dövüş oyunu Tekken mobil platforma geldi! Paul, Kazuya, Law, Panda, Nina ve diğer tüm ünlü dövüşçülere katılın ve dünyanın dört bir yanından savaş tekniklerini uygulayın. Efsane Tekken karakteriyle dövüşerek Dojo Ustası olun!”

Tekken’in mobil oyununda koleksiyona 100’den fazla karakter ve her karakter için 20’yi aşkın dövüş tekniğini eklemeniz mümkün. Ayrıca edindiğiniz dövüş tekniklerini de zamanla yükseltme imkanına sahip olacaksınız. Oyunu diğer kullanıcılarla çevrimiçi oynayabilirken, tek oyunculu olarak hikaye modunda da oynayabilirsiniz. Oyun büyük ihtimalle ücretsiz olacak ancak oyun içi satın almalar da oldukça teşvik edici olacaktır.

Taleworlds, Mount & Blade 2 Çıkış Tarihi Hakkında Açıklama Yaptı

Prey'in Demosu Steam'de Yayınlandı

YORUMLAR