Teknolojinin En Güncel Sızıntı Kaynağı Evleaks İşini Bıraktı!

Teknolojinin En Güncel Sızıntı Kaynağı Evleaks İşini Bıraktı!

Teknoloji sürekli gelişirken boş durmayan firmalar sürekli yeni cihazlar üretmeye devam ediyorlar. İnsanlar tarafından teknolojinin en çok ilgi gören bölümüyse şu anda şüphesiz taşınabilir ürünler. 

Cep telefonu ve tablet gibi ürünler her sene yenilenerek ve gelişerek karşımıza çıkıyor. Evleaks(Evan Blass) bu ürünler tam olarak satışa çıkmadan fotoğraflarına ulaşıyor ve kamuoyuna sunuyor. Çoğu başarılı sızıntılara imza atmış olan Evleaks, sızdırdığı cihazların resimlerini Twitter hesabından tüm dünya ile paylaşıyordu.

3 Ağustos 2014 tarihinde attığı tweet ile emekli olduğunu duyuran Evleaks, hayranlarını daha doğru bir tabirle takipçilerini oldukça üzdü. Özellikle ürünler piyasaya çıkmadan görmek isteyen meraklı kullanıcılar için büyük bir sızıntı kaynağı engellenmiş oldu.

Evleaks 2 yıldır devam ettiği bu işini neden bıraktı bilinmiyor. Bu sızıntı kaynağının yerini mutlaka başkaları alacaktır fakat bu kadar istikrarlı bir twitter hesabına ulaşabileceğimizi sanmıyorum. İşin garip yanı 3 Ağustostan itibaren yeni işi bırakan @Evleaks hala bazı tweet gönderimlerine devam ediyor.

BioShock iPhone ve iPad İçin Geliyor

Başlat Menüsüne Sahip Windows 9 Ekran Görüntüleri Sızdırıldı!

YORUMLAR