Telefon Çalınmalarına Karşı, Cerberus Anti Theft En Güvenilir Uygulama Seçildi

Telefon Çalınmalarına Karşı, Cerberus Anti Theft En Güvenilir Uygulama Seçildi

Çalınan telefonlara uzaktan ulaşarak, cihazı tamamen güvence altına alan Cerberus Anti Theft, otoritelerce en başarılı uygulama seçildi. Cerberus Anti Theft'in hırsız yakalatmada üzerine yok.

Cerberus Anti Theft uygulaması telefon çalınmasına karşı cihaza uzaktan ulaşabilen verileri silip güvence altına almanızı sağlayabilen bir uygulama. Cerberus Anti Theft uygulaması Android cihazları korumak için üç farklı önlem uyguluyor.  Birincisi cerberusapp.com web sitesinden cihazı uzaktan kontrol edebiliyorsunuz,  ikincisi telefonunuzu uzaktan SMS mesajları aracılığıyla kontrol etmenize olanak tanıyor, üçüncüsü de telefona başka bir SIM kart takılırsa bundan hemen sizi haberdar edebiliyor olması.

Cerberus Anti Theft uygulaması telefonun yerini tespit ettiği gibi, sesli, bir alarmla telefonun kolayca fark edilmesini sağlıyor. Anında çalınan telefonun microSD kartını ve hafızasına ulaşarak bunları boşaltmanıza da olanak veriyor. Cerberus Antitheft cihazı anında kilitleyebiliyor ve o anda telefonun bulunduğu ortamdaki tüm sesleri kaydedip size aktarabiliyor. Ayrıca cihaz çalındıktan sonraki tüm arama kayıtlarına da ulaşabiliyorsunuz.

Cerberus Anti Theft çalınan cihazınızın batarya durumunu, çalındıktan sonra kullandığı Wi-Fi alanlarını, IP adreslerini de kayıt altına alabiliyor.

Şu anda Android uygulamalar arasında en detaylı ve yetenekli olarak tanımlanan Cerberus, telefonu çalan insanın video ve resimlerini de çekebiliyor.  Cerberus şu anda Google Play uygulama mağazasında en çok indirilen güvenlik uygulamaları arasında birinciliğini koruyor.

Dünyanın En Güvenli Bilgisayarı Bir USB Bellek Boyunda

LastPass Hacklendi! Şifrenizi Mutlaka Değiştirin

Dikkat! Grabit İsimli Bir Kötücül Yazılım İşletmeleri Tehdit Ediyor

YORUMLAR