Telefonlarımızdan Duş Alırken de Faydalanabilmek Artık Mümkün Olabilecek

Telefonlarımızdan Duş Alırken de Faydalanabilmek Artık Mümkün Olabilecek

Yapılan bir araştırmaya göre günde 200 defa telefonlarımızı kontrol ediyoruz. Artık bunu duş alırken de yapabileceğiz. Güzel değil mi?

Yeni bir Kickstarter projesi artık ellerimizin ıslak ya da kirli olduğu banyo, mutfak, bahçe ve benzeri ortamlarda cep telefonlarımızı rahatlıkla kullanabilmemiz için bir sistem geliştirdi.

Hoyo firmasının Kickstarter kampanyası çoktan hedeflediği rakamı geçmiş bile. Hoyo: Showerproof ilk olarak sadece banyoda duş alırken kullanılmak üzere tasarlansa da bunu telefonlarımıza ıslak ya da kirli ellerle dokunmak istemediğimiz her alana uygulama mümkün.  

Mobil dünyada akıllı telefon kullanıcılarının telefonlarını günde 200 kere kontrol ettiğini açıklayan bir araştırmadan ilham alan Hoyo: Showerproof, insanların cep telefonlarını tek götüremedikleri yerin banyo yaptıkları ya da duş aldıkları yerler olduğunu saptamış. Böylelikle geliştirdikleri son derece basit ve akılcı bir çözümü hayata geçirmek istemişler.

Hoyo: Showerproof, mesela bulaşık yıkarken yağlı ve kirli ellerimizle dokunmak zorunda kalabileceğimiz noktalarda da yarımımıza koşuyor.

İşte duştayken bile bizi telefonlarımızdan koparmayan Hoyo: Showerproof projesi tanıtım videosu:

Sıcaklar Geliyor, 30 TL'ye Hem Kendinizi, Hem de PC'nizi Serinletin

Facebook Kullanıcıları İnternete Lazer ile Bağlanacak

Düşünceleri Okuyup, Yazıya Döken Bir Uygulama Geliştiriliyor

YORUMLAR