Telefonunun Arkasından Porsuk Çayı'na Atladı

Porsuk Çayı Telefon

Eskişehir’in tam ortasından geçen Porsuk Çayı’nda bugün ilginç bir olay yaşandı. Telefonunu suya düşüren bir vatandaş, ansızın suya dalarak, saatlerce telefonunu aradı.

Bugün öğle saatlerinde Eskişehir’de Porsuk Çayı kenarında dolaşan kimliği belirsiz bir vatandaş, istemeden telefonunu suya düşürdü. Porsuk Çayı’nın dibine doğru yol alan telefonu kurtarmak için harekete geçen talihsiz adam, su geçirmeme özelliği bulunan cihazın arkasından suya atladı. Kıyafetlerine aldırmadan telefonun peşinden giden adam, dakikalarca suyun içinde kaldı.

Birinin suya izinsiz şekilde girdiğini gören görevliler, botlarıyla hızla olay yerine gelirlerken, büyük sıkıntı yaşayan vatandaşa yardımcı olmak için uğraş verdiler. Uzun süren çalışmalar sonucunda telefona ulaşan vatandaş, başına kötü bir olay gelmeden suyun içinde çıktı.

Uzun süren çalışmalar sırasında meraklı bir kalabalık adamın çevresine toplanırken, telefonun akıbetine dair bilgi alınamadı. Talihsiz adamın yaşadığı sıkıntılı anlar meraklı kalabalık tarafından görüntülenirken, telefonun çalışmadığı söylenenler arasında yer aldı.

Binlerce lira para vererek, taksitlerle aldığımız cep telefonlarının başına bir şey gelmesi durumunda neler olabileceğiyse bu haberle birlikte tekrar ortaya çıkmış oldu. Suya düşen telefona yapılması gerekenlereyse hemen aşağıdaki birinci sırada yer alan yazımızdan ulaşabilirsiniz. 

Porsuk Çayı  1

Porsuk Çayı 2

Porsuk Çayı 3

YORUMLAR