Telefonunuza Bellek Dopingi, SanDisk 200GB microSDXC Piyasaya Çıktı

Telefonunuza Bellek Dopingi, SanDisk 200GB microSDXC Piyasaya Çıktı

Akılı telefonunuza biraz daha film, fotoğraf,oyun ve müzik yüklemek istiyorsanız SanDisk’in Mart ayında tanıttığı 200GB’lık microSDCX modeli piyasaya çıktı.

SanDisk, Dünyanın En Yüksek Kapasiteli MicroSD Kartını Üretti  “oynamaya yerim yok” diye hayıflananların yüzünü güldürecek. 128 GB hafıza kapasitesinde takılıp kalan microSD piyasasına gaz veren SanDisk 200GB microSDXC kartlar, 90MB/saniye gibi bir süratle dakikada 1200 fotoğrafı USB 3.0 portlardan PC’lere yüzde 50 daha hızlı transfer edebiliyor. 20 saatten fazla FullHD film barındırabiliyor ve son derece hızlı medya okuyup yazabiliyor. 

Pek çok telefon 128 GB’a kadar microSD kart tanıyabildiğini iddia etse de LG G4, HTC One M9 ve KG G Flex gibi yeni nesil telefonlar 2TB kartları bile destekleyebiliyorlar. Onun için SanDisk 200GB microSDXC yeni nesil telefonlarda her hangi bir sorun yaşamıyor.

Kart Amazon üzerinde 240 dolarlık fiyatıyla şimdilik çok tercih edilecek bir opsiyon gibi görünmese de zamanla daha ekonomik bir etikete sahip olacağı da düşünülüyor.

İşte SanDisk 200GB microSDX kart tanıtım filmi. 

SanDisk 512GB Hafıza Kartı Fiyatıyla Üzdü

SanDisk 512 GB ile Dünyanın En Büyük SD Kartını Çıkardı

YORUMLAR