Telltale Mr. Robot Oyunu Yapıyor Olabilir

Telltale Mr. Robot Oyunu Yapıyor Olabilir

Macera oyunlarını yeniden canlandıran Telltale, The Walking Dead serisiyle büyük sükse yakalamıştı. Ardından bambaşka seriler için macera oyunları yapmaya başlayan stüdyonun yeni hedefinde ise Mr. Robot var gibi.

Daha önce de macera oyunları yapmasına rağmen asıl ününü çok satan The Walking Dead oyunuyla kazanan Telltale Games, ardından The Wolf Among Us ile bizleri mest etmeyi başarmıştı. Ardından başka serilere de elini atan stüdyo, son olarak Batman serisinn ilk bölümünü yayınlamıştı. Yakın zaman sonra Marvel karakterlerini içeren bir oyun yapacağı bilinen Telltale'in arada bir Mr. Robot oyunu çıkaracağı da konuşulmaya başlandı.

Gamescom 2016 sırasında birçok yeni oyun ile karşılaşmamız muhtemel. Bunların yanı sıra "geek"leri ilgilendiren de duyurular yapılacak. Bunlardan bir tanesi ise Mr. Robot evreninin kötü kuruluşu E Corp ile ilgili. Hacker grubunun amansız bir mücadele verdiği bu teknoloji şirketinin adını taşıyan bir mesajlaşma uygulaması, iOS ve Android platformu için Gamescom'da duyurulacak. İşte bu mesajlaşma uygulaması için hazırlanan küçük tanıtım filminin, Telltale'in resmi hesaplarından retweet edilmesi, akıllara stüdyonun bir Mr. Robot oyunu çıkarıp, çıkarmayacağını getirdi. Sorunun cevabını ise tahmin ettiğiniz gibi; ancak Gamescom sırasında alabileceğiz.

Telltale, Game of Thrones'un Episodik Oyunu Hakkında Konuştu

The Walking Dead Oyununun 3. Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu

YORUMLAR