Temmuz 2021 En Çok İndirilen Uygulamalar Açıklandı

Temmuz 2021 en çok indirilen uygulamalar belli oldu. Peki, geçtiğimiz ay en fazla hangi uygulamalar indirildi? İşte en fazla indirilen uygulamalar listesi!

Temmuz 2021 en çok indirilen uygulamalar paylaşıldı. Sensor Tower'ın yayımlamış olduğu yeni raporla 2021 yılının temmuz ayında dünya genelinde en fazla indirme sayısına ulaşan uygulamalar belli oldu. Peki, geçtiğimiz ay en çok hangi uygulamalar indirildi?

Temmuz 2021 En Çok İndirilen Uygulamalar Listesi

 1. TikTok
 2. Facebook
 3. Instagram
 4. Messenger
 5. WhatsApp
 6. Snapchat
 7. Zoom
 8. Telegram
 9. CapCut
 10. Google Meet

AnTuTu Temmuz Ayının En İyi Android Telefonlarını Açıkladı
MOBİL

AnTuTu Temmuz Ayının En İyi Android Telefonlarını Açıkladı

Temmuz ayının en iyi Android telefonları neler? Akıllı telefon kullanıcı olarak Benchmark testleri ile yakından tanıdığımız AnTuTu tarafından geçtiğimiz ayın en iyi Android telefonları listelendi.

Sensor Tower, yayımladığı rapor ile birlikte 2021 yılının temmuz ayında en çok indirilen uygulamalarını duyurdu. Yayımlanan rapora göre milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan sosyal medya uygulaması TikTok temmuz ayında da büyük bir başarının altına imza attı.

Popüler sosyal medya platformu TikTok, 63 milyondan fazla indirme ile en fazla indirilen uygulama oldu. Uygulama, toplam indirme sayısının yüzde 15'ini Çin'den yüzde 9'unu ise Amerika Birleşik Devletleri'nden elde etti.

Facebook, 53 milyonu aşkın indirme ile Temmuz 2021'de en çok indirilen ikinci uygulama oldu. Büyük bir popülerliğe sahip olan sosyal medya uygulaması, toplam indirme sayısının yüzde 27'sini Hindistan'dan yüzde 7'sini ise Amerika Birleşik Devletleri'nden elde etti.

Paylaşılan listenin üçüncü sırasında görüntü tabanlı sosyal medya hizmeti Instagram yer alırken dördüncü sırasında ise dünya genelinde çok popüler bir sosyal medya platformu olan Facebook'un anlık mesajlaşma hizmeti Messenger konumlandı.

Beşinci sırada güncellenen gizlilik sözleşmesi ile sık sık gündeme gelen WhatsApp Messenger yer alırken altıncı sırada ise sosyal medya hizmeti Snapchat  konumlandı. Video konferans uygulaması Zoom, paylaşılan listenin yedinci sırasında yer aldı.

Anlık mesajlaşma uygulaması Telegram, en çok indirilen uygulamalar listesinin sekizinci sırasında bulunuyor. Dokuzuncu sırada video düzenleme uygulaması CapCut konumlanırken onuncu sırada ise Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji devinin video konferans hizmeti Google Meet konumlandı.

Temmuz 2021 App Store’da En Fazla İndirilen Uygulamalar

 1. TikTok
 2. YouTube
 3. Instagram
 4. WhatsApp Messenger
 5. Facebook
 6. Taobao
 7. Google Maps
 8. Messenger
 9. CapCut
 10. Gmail

Temmuz 2021 Play Store'da En Fazla İndirilen Uygulamalar

 1. Facebook
 2. Tiktok
 3. Instagram
 4. Messenger
 5. WhatsApp Messenger
 6. Snapchat
 7. Zoom
 8. Google Meet
 9. Telegram
 10. WhatsApp Business

YORUMLAR