Temmuzda Çıkacak Olan HTC Hima Ace'in Özellikleri Sızdırıldı

Temmuzda Çıkacak Olan HTC Hima Ace'in Özellikleri Sızdırıldı

Dedikodulara göre HTC, yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışmaya başladı. Temmuz’da çıkacağı iddia edilen akılı telefonun adı, HTC Hima Ace olacak. 

HTC, One ME9 serisi bir telefon üzerinde çalışıyor. Cihazın adını HTC Hima Ace olarak belirlemiş. Parmak izi taramalı güvenlik sistemi taşıyacak olan HTC Hima Ace Temmuz ayında piyasada olacak.

HTC Hima Ace’in internete sızdırılan özellikleri ise oldukça etkileyici. 5.2 inçlik WQHD ekrana sahip olacağı iddia edilen cihazın sızdırılmış özellikleri şöyle sıralanıyor; MadiaTek MT6795 2,2 GHz 8 çekirdekli 64 bit işlemciye sahip olacak. Bunun yanı sıra, 20 MP arka kamera ve UltraPixel ön kameraya sahip olacağında konuşuluyor. HTC Hima Ace, 4 farklı renkte piyasaya sürülecek. Cihazla ilgili bilgiler şimdilik bundan ibaret.

Yaklaşık 560 dolar bir fiyatla piyasaya çıkması beklenen HTC Hima Ace ilk olarak Çin pazarı için düşünülüyor. Daha sonra tüm Asya ülkeleri için raflara yerleşecek. Avrupa’ya gelmesinin Eylül ya da Ekim aylarını bulabileceği de gelen dedikodular arasında. 

HTC Butterfly 3’ün Özellikleri Sızdırıldı

YORUMLAR