Temple Run 2 Google Play Store'da Yerini Aldı

Temple Run 2 Google Play Store'da Yerini Aldı

Kullanıcılar tarafından Android işletim sistemli mobil cihazlar üzerinde beğenilerek oynanan serinin ilk oyunu Temple Run gerçekten hakettiğini fazlasıyla aldı. Geçtiğimiz hafta içerisinde iOS platformunda çıkış yapan serinin yeni oyunu Temple Run 2 ile ilgili Android kullanıcılarını da sevindirecek haber Imangi Studios'un kurucusu ve oyunun yaratıcısı Keith Sheperd'den geldi: "Temple Run 2 artık Google Play Store'da ve ücretsiz olarak indirilebilir!"

Geçtiğimiz hafta iOS platformunda çıkış yapan oyun sadece dört gün gibi kısa bir süre içerisinde 20 milyon gibi bir indirme rakamına ulaşarak App Store listelerinde üst sıralarda kendisine yer bulmuştu.

Oyuncuların Temple Run 2'ye göstermiş oldukları bu yoğun ilgi nedeniyle Keith Shepherd "Hayranların tepkisi gerçekten çok aşırı oldu. Oyuncuların Temple Run'dan çok daha fazlasını istemeleri bizleri gerçekten çok heyecanlandırdı. Bu nedenle önümüzdeki aylar içerisinde oyunu daha da büyütmeyi ve genişletmeyi düşünüyoruz." sözlerine yer verdi.

Şirket Temple Run 2 oyununun Android işletim sistemi için 24 Ocak tarihinde piyasaya sürüleceğinin sözünü vermişlerdi ve bugün oyunun Google Play Store üzerinde indirilebilir durumda olmasıyla sözlerini tutmuş oldular.

Temple Run 2 şimdi Android 2.1 ve üstü işletim sistemine sahip mobil cihazlar için Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Temple Run 2 İndir

YORUMLAR