Temple Run 2 Güncellendi

Temple Run 2 Güncellendi

Akıllı telefon ve tabletlerin en çok oynanan mobil oyunları arasında olan Temple Run 2 yeni bir güncelleme yayınlandı. Imangi Studios tarafından geliştirilen Temple Run 2 çıkış yapmasının ardından birkaç güç geçmesine rağmen milyonlarca oyun sever tarafından tablet ve akıllı telefonları üzerine indirilerek oynanmaya başlanmıştı. Gelişmiş grafikler ve en önemlisi yüksek heyecan sunan oyun bu türdeki oyunlar arasında öncü olmuş, birçok kopyası uygulama marketlerinde yayınlanmıştı. İşte böyle yoğun ilgi gören Temple Run 2'nin bugün halen yüksek ilgi görmesinin nedenlerinden biri ise güncellemeler yoluyla oyuna yeni içeriklerin eklenmesi.

Temple Run 2 için yayınlanan son güncelleme oyuna Aziz Patrick Günü'ne özel içerikler eklemekte. 1.8 güncellemesi ile kahramanlarımız için İrlanda'nın sembolu olan 4 yapraklı yonca sembolünü taşıyan bir şapka oyuna ekleniyor. Bu şapkayı elde edebilmek için ise oyuna yerleştirilen gizli tarihi eserleri keşfetmemiz gerekmekte.

Temple Run 2'nin Android ve iOS versiyonları güncellenmiş durumda. Oyunun Windows Phone versiyonunun da kısa bir süre içerisinde güncellenmesi bekleniyor. Güncellenen Temple Run 2 Android ve iOS versiyonlarını indirmek için:

Assassin's Creed Pirates için Büyük Bir Güncelleme Yayınlandı

YORUMLAR