Temple Run 2 Kış Sürprizi ile Karşımızda!

Temple Run 2 Kış Sürprizi ile Karşımızda!

Temple Run 2'nin geliştiricisi Imangi Studios'un bir süre önce duyurduğu yeni içerik Temple Run 2: Frozen Shadows resmi olarak çıkış yaptı. Imangi Studios oyun severlere ilk olarak bu yeni içeriğin bir ipucunu paylaşmıştı ve yayınladığı kısa videoyla sadece adını koymuştu. Firma bunun haricinde Temple Run 2: Frozen Shadows'un nasıl bir içerik olduğunu açıklamamış kafalarda soru işareti bırakarak sahneden çekilmişti.

Temple Run 2: Frozen Shadows nihayet yayınlandı ve bu içeriğin kapsamlı bir Temple Run 2 güncellemesi olduğu ortaya çıktı. Açıkçası bu durum yeni bir oyun bekleyen Temple Run hayranlarını biraz üzebilir; fakat yeni güncellemenin oyuna birçok yeni şey eklemesi gönüllerini alabilir.

Temple Run 2: Frozen Shadows'da tamamen yeni bir bölgeye seyahat ediyoruz ve hazine arama maceramıza buzullar içinde devam ediyoruz. Imangi Studios'un kurucularından Keith Shepherd bu yeni güncellemenin oyun için planladıkları dünya genişletmelerinin ilki olduğunu açıklıyor; yani gelecekte Temple Run 2 içinde bizi daha fazla yeni bölge bekleyecek.

Temple Run 2: Frozen Shadows'da oyunculara özel bir kızağın üzerinde kayarak ilerleme imkanı verilirken oyuna yeni kostümler de ekleniyor. Temple Run 2: Frozen Shadows'u bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

Gameloft'un Yeni FPS Oyunu Sniper Fury Çıkış Yaptı!

YORUMLAR