Terminator Kafaları Karıştıracak Biçimde Yeniden Sinemalarda

Terminator Kafaları Karıştıracak Biçimde Yeniden Sinemalarda

Schwarzenegger hep söylemişti, “I’ll be back” demişti. Terminator olmaktan emekli edeceğimiz Arnold, yeni seri Terminator: Genisys ile yanına Game of Thrones’un Khalissi karakterini de yanına alarak, 1 Temmuzda sinemalarda olacak. 

İlk sahneleri 2029 yılında muazzam bir savaş sahnesiyle açılan film, zaman içinde çılgın kafa karıştırıcı bir yolculuk vaat ediyor. John Conner ve SkyNet makinelerinin bitmeyen savaşı tüm gücüyle sürerken yeni Terminator:Genisys, bize zaman yolculuğunun teorik temellerini ve hep merak ettiğimiz makinenin kendisini de gösterecek.

Fragmanın da bile oldukça kafa karıştıran zaman atlamalarına sahip olan film, 1 Temmuzda sinemalarda vizyonda olacak ve IMAX 3D olarak gösterilecek. Ancak şimdiden IMDb sayfalarındaki yorumlara bakılacak olursa sinemaseverlerin kafalarının ne kadar karıştığı da ortada. Fragmana bir göz atalım isterseniz:

Filmin konusu her denemede başarısız olan Terminatörlerin bu sefer Sarah Connor’un ilk gençliğine gitmesi ve onu henüz bir ergen genç kızken yok etmeye çalışmasıyla başlıyor. John Connor annesini korumak için yaptığı planların içine emektar Terminatör Schwarzenneger’i nasıl dahil ediyor bilinmez ama, film zaman dilimleri arasında gel-gitli aksiyonuyla merakla bekleniyor. 

Filmin bir devamı çekilir mi bilemiyoruz ama, görünüşe göre bir sonraki hedef Sarah Connor'un annesi ya da anneannesi olabilir. 

Samsung Ev Sinema Sistemi Vacuum Tube

Sinema Salonlarında Akıllı Gözlük Kullanmak Artık Yasak!

Yahoo Movies ile Sinema Dünyasını Yakından Takip Edin


YORUMLAR