Terminatörü Yok Edeceğimize Neden Evimizde Misafir Etmiyoruz?

Terminatörü Yok Edeceğimize Neden Evimizde Misafir Etmiyoruz?

Terminator Genisys filmi vizyona girdi. Bu filmle beraber gerçek boyutlarda yakın yepyeni bir T-800 tipi robot büstü de piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Terminatör filminin kült kötü karakteri, ölüm makinesi T-800 tipi robotlar çok yakında parıldayan çelik iskeletleriyle evimizde bizi karşılayabilecekler. Korkmayın, bizi yok etmeye değil, bizimle beraber yaşamaya geliyorlar.

Hayali bilgisayar şirketi Skynet tarafından 2029 yılında üretilerek 1980’lere gönderilen 101 Modeli T-800 Terminatör robotları çok yakında gerçek boyutları ile detaylı büstleri ile evlerimizde olacaklar. Kırmızı gözleri olan ve konuşan bu oyuncaklar 900 dolardan satılacaklar. Yaklaşık 50 santim boyunda olan bu yeni T-800 oyuncakları, bir büst olarak tasarlanmış. Hareket etmiyorlar, ancak evin bir köşesinden sizin hareketlerinizi izleyerek sürekli konuşabiliyorlar.

Bu replika robot büstlerin çok yakında gerçek boyutlarda olanlarının da piyasaya sürüleceği yapımcı firma tarafından açıklandı. Bu sürümler 1.80 santim boyunda olacaklar, ancak sadece kafaları hareket edecek ve yine konuşabilecekler. Gelecek sonbaharda piyasaya çıkacak olan 50 santimlik modeller ABD ve Avustralya’dan temin edilebiliyor.

Haftanın iOS Oyunu: Terminator Genisys: Revolution

Google Kurucuları Olası Terminatör Saldırısına Önlem Alıyor

Terminatör T-1000'in Akıllı Likit Metal Teknolojisine Ulaşıldı

YORUMLAR