Tesla, Yılbaşını Kutlamak ve Model X'lerini Tanıtmak İçin Yeni Bir Video Yayınladı

Tesla, Yılbaşını Kutlamak ve Model X'lerini Tanıtmak İçin Yeni Bir Video Yayınladı

2003 yılında kurulan ve tanıttığı projeleriyle çok konuşulan Tesla, hem yeni otomobillerini tanıtmak hem de ülkelerin yılbaşını kutlamak amacıyla yeni bir video yayınladı.

Tesla'nın ürettiği otomobiller elektrikle çalışmasından dolayı oldukça çevreci ve sürücüsüz otomobil desteği sunmasıyla da oldukça ilgi çekici. Bu yüzden ileriye dönük yatırımlar yapan Tesla, günümüzde çok fazla tercih edilmese de ilerleyen yıllarda en çok satan otomobil markaları arasına girebilir.

10.000 binden fazla çalışanı bulunan Tesla şirketi, geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir video sayesinde takipçilerinin ilgisi çekmeyi başardı. Özel olarak hazırlanan videoda arabaların ışıklarıyla Wizards in Winter isimli parçaya eşlik ediliyor. Ritimlere uygun olarak yanıp sönen ışıklar oldukça güzel bir görüntü oluşturturmuş. 3 dakikalık video boyunca Model X arabalarının yandan açılan kapıları yukarıda durduğu için her an harekete geçeceklermiş gibi bir izlenim uyandırıyor. Ama tabii ki arabalar oldukları yerde kalıyor. Tesla'nın arabaları prodüksiyonu oldukça iyi kullanmış ve gerçekten de başarılı bir reklam filmi çekilmiş.

Tesla'nın yılbaşını kutlamak için çektiği videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Sürücüsüz Otomobil Trendine Tesla da Katılıyor

Tesla'yı Bitirecek 600 Beygirlik Elektrikli Araba Porsche Mission E Tanıtıldı 

YORUMLAR