The Crew 2'nin Yeni Ücretsiz Arabaları Season Pass Sahipleriyle Buluştu

Yayıncısı olduğu The Crew ile beklenmedik bir başarı elde eden Ubisoft, Ivory Tower tarafından geliştirilmiş olan ve geçtiğimiz yıl içerisinde PlayStation 4, PC ve Xbox One için satışa sunulan The Crew 2 ile yollara bir geri dönüş yapmıştı. Ne var ki bu defa sadece karada değil, farklı disiplinlerle aynı zamanda havada ve suda da yarışabiliyoruz. Buna bağlı olarak tabii ki çok geniş bir araç yelpazesi de bizleri bekliyor. Ne var ki bu yelpaze, aydan aya yayınlanan iki ücretsiz araç ile sürekli genişliyor. Bu ayın araçları ise 2016 model BMW M6 GT3 ve Mercedes-Benz GLC Coupe oldu.

The Crew 2 oyununun çıkışından önce Ubisoft, yapmış olduğu açıklama ile Season Pass içeriğini duyurmuş ve bizlere tanıtmıştı. Verilen bilgilere göre oyunun ilk senesinde, her üç ayda bir ücretsiz güncellemenin yayınlanacağını ve The Crew 2 oyununa yeni disiplinlerin, yeni modların, araçlarımız için yeni geliştirme parçalarının ve yeni özelliklerin geleceği onaylanmıştı. Bunlara ek olarak, her ay iki yeni arabanın da yine ücretsiz olarak bizlerle buluşturulacağının da sözü verilmişti. Haziran ayındaki çıkışından bu yana on iki yeni araba The Crew 2 oyunundaki yerini almıştı. Bu arabalar ilk olarak Season Pass sahiplerinin kullanımına sunulurken, bir hafta sonrasında da bütün oyuncular erişim sağlıyorlardı.

İçinde bulunduğumuz Ocak ayı itibarıyla iki yeni araba daha The Crew 2 oyununun Season Pass sahipleriyle buluştu: 2016 model BMW M6 GT3 ve yine 2013 model Mercedes-Benz GLC Coupe. Eğer Season Pass sahibi değilseniz, bu iki araba için 9 Ocak 2019 tarihine kadar beklemeniz gerekecek.