The Crew 2'nin PC Sürümüne Ait Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

The Crew 2'nin PC Sürümüne Ait Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

E3 2017 oyun ve eğlence fuarı kapsamında tanıtımı yapılan ve serinin ikinci oyunu olan The Crew 2, yarış oyunlarına çok farklı bir boyut kazandırıyor. Otomobillerin yanı sıra teknelerle ve hatta uçaklarla bile yarış yapabildiğimiz bu oyunun PC sürümüne ait olan yeni bir oynanış videosu ise Nvidia tarafından yayınlandı.

Nvidia GeForce'un Youtube kanalı üzerinden yayınlanan yaklaşık 3 dakikalık bu oynanış videosunda yarış esnasında dahi anlık olarak bir otomobilden tekneye ve tekneden uçağa gibi çeşitli araç değişimleri yapılabildiği gösteriliyor. Sıradan yarış oyunlarına karşılık çok ilginç araçlar sunan oyun böylece aynı zamanda çok farklı oynanış özelliklerini de oyunculara sunmuş oluyor. Aşağıdan bu eğlenceli oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

The Crew 2'nin kesin çıkış tarihi henüz açıklanmamış olsa da 2018 yılının başlarında piyasaya çıkacağı biliniyor. Bu link üzerinden oyun hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak ve beta sürüme katılım hakkı kazanmak için kaydınızı yaptırabilirsiniz.

The Crew 2 Muhteşem Videolarla Duyuruldu!

YORUMLAR