The Crew 2'nin Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

The Crew 2'nin Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

Ubisoft, bu yıl Amerika Birleşik Devletleri'nin Seattle kentinde 1-4 Eylül tarihleri arasında düzenlenmiş olan PAX West adlı oyun fuarında yeni oyunlarını sergilemişti. Sknr.net adlı internet sitesi de bu fuar kapsamında deneyimlediği Ubisoft oyunu The Crew 2'nin bir oynanış videosunu paylaştı.

Ivory Tower firması tarafından geliştirilen ve dağıtımını Ubisoft'un üstlendiği The Crew 2, bu yeni oyunda yarış kavramını fazlasıyla genişleterek oyunculara çok farklı seçenekler sunuyor. Çünkü bu oyunda artık sadece otomobillerle değil, tekneler, uçaklar, ATV'ler ve motosikletler gibi çok çeşitli araçlarla yarışabiliyoruz. Oyunun yeni yayınlanan ve tüm bu özelliklerin gösterildiği 16 dakikalık uzun oynanış videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Crew 2'nin 16 Mart 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacağını da hatırlatmış olalım. Beta sürüm için kayıt olmak, oyunu ön siparişle satın almak veya daha detaylı bilgilere ulaşmak için bu linkten resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

The Crew 2'nin PC Sürümüne Ait Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

YORUMLAR