The Croods iOS ve Android Platformları için Çıktı

The Croods iOS ve Android Platformları için Çıktı

Dünyaca ünlü mobil oyun Angry Birds'ün yaratıcısı Rovio, Dreamworks tarafından hazırlanan ve sinema salonlarını süsleyecek olan The Croods adlı animasyon filmi için bir oyun hazırlığında olduğunu duyurmuştu.

Animasyon filmi The Croods'la aynı adı taşıyan ve dünyanın ilk modern ailesi Crood'ların taş devrindeki vahşi yaşamlarını konu alan mobil oyun Rovio tarafından piyasaya sürüldü.

iOS ve Android platformu için aynı anda çıkış yapan ve ücretsiz olarak dağıtılan The Croods adlı mobil oyunda taş devrinde yaşayan Crood's ailesine yardım ediyoruz. Avcılık, çiftçilik gibi günlük işlerin dışında, farklı yerler ve yaratıklar da keşfettiğimiz oyunda vahşi yaşama karşı hayatta kalma mücadelesi veriyoruz.

The Croods adlı oyunun neye benzediğini merak ediyor ve Rovio firmasının yaptığı hangi oyun olursa olsun keyifle oynarım diyorsanız, The Croods'u hemen indirerek deneyebilirsiniz.

Oyun hakkındaki yorum ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümlerimiz aracılığıyla bizlerle ve diğre kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

God of War Ascension İncelemesi

YORUMLAR