The Defenders Videosu Beklediğimizden de İyi!

The Defenders Videosu Beklediğimizden de İyi!

New York'un sokaklarını koruyan süper kahramanları konu alan The Defenders'ın, çok uzun süredir beklenen fragmanı sonunda yayınlandı. İlk videonun ardından yeni dizinin beklentileri aşacağı konuşulmaya başlandı. 

Marvel ve Netflix, uzun süredir yürüttükleri iş birliğiyle, The Defenders'ı oluşturan kahramanların ayrı ayrı dizilerini yapmışlardı. İlk olarak Daredevil yayına girmiş, ardından da Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist'in hikayelerini izlemiştik. The Avengers'ın aksine New York'un sokaklarını temizlemek için hareket eden bu kahramanlardan oluşan ekip için ilk fragmanyayınlandı.

Yayınlanan The Defenders fragmanında, bütün bu karakterleri ve düşmanlarını görme şansı da edindik. Dizide yer alacak "kötü karakterin" kim olacağı henüz tam olarak belli değilken, bu karakteri ABD'li oyuncu Sigourney Weaver'ın canlandırdığını da öğrendik. Kahramanların nasıl bir araya geldiklerini bizlere eğlenceli şekilde sunan videonun ardından, özellikle koridordaki dövüş sahnesinin çok beğenildiği görülürken, Iron Fist'in beklenenden daha kötü olmasının etkilerinin silindiği ve The Defenders'ta umduğumuzdan daha yüksek bir kalitenin görülebileceği de konuşulmaya başlandı. 18 Ağustos'tan sonra Netflix üzerinden yayınlanmaya başlanacak yeni Marvel dizinin o çok beğenilen videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. 

The Dark Tower İçin İlk Fragman Yayınlandı

Star Wars: The Last Jedi'dan İlk Fragman Geldi

Netflix Fidye Virüsünün Kurbanı Oldu, Yayınlanmamış Dizileri İnternete Düştü

YORUMLAR