The Division 2, Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz Oynanabilecek

Genişletme paketinin çıkışı öncesinde, Ubisoft Tom Clancy's The Division 2'yi ücretsiz deneme fırsatı sunacak.

Tom Clancy's The Division 2 genişletme paketi Warlords of New York ile New York şehrine geri döneceğiz. Bu ay içerisinde yapılan duyuru ile PC, PlayStation 4 ve Xbox One için eş zamanlı olarak 3 Mart 2020 tarihinde yayınlanacağını öğrenmiştik. Genişletme paketinin çıkışı öncesinde, Ubisoft Tom Clancy's The Division 2'yi ücretsiz deneme fırsatı sunacak.

Fransız yayıncı, yaptığı yeni duyuru ile Tom Clancy's The Division 2 oyununun 27 Şubat 2020 Perşembe günü TSİ 11:00 - 2 Mart 2020 Pazartesi günü TSİ 11:00 arasında ücretsiz olarak oynanabileceğini duyurdu. Bu program, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarını kapsıyor. Eğer PC veya PlayStation 4 kullanıcısıysanız şu anda ön-yüklemeye başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Hafta Sonu programında seviye, zaman veya içerik anlamında herhangi bir kısıtlama olmayacak. Diğer bir deyişle, Tom Clancy's The Division 2 oyununu dilediğiniz gibi oynayabilecek ve haritanın tamamını gezebileceksiniz.

Oyundan memnun kalır ve satın almaya karar verirseniz de Epic Games Store üzerinde 9 Mart 2020 tarihinde, PlayStation Store üzerinde 4 Mart 2020 tarihinde ve Microsoft Store üzerinde de beş gün sonra sona erecek olan indirimin mevcut olduğunu söyleyeyim.

Son olarak kaydettiğiniz bütün ilerleme ve kilidini açtığınız her şey tam sürüme aktarılacak. Yani her şeye sıfırdan başlamak durumunda olmayacaksınız. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

YORUMLAR